Ogród Terapeutyczny

"Bez Pośpiechu"

To miejsce, które łączy ludzi, daje okazję do wspólnej pracy, rozmów i refleksji. I cokolwiek by się w nim nie działo, dzieje się bez pośpiechu – bo taka jest jego nazwa. Ogród Terapeutyczny “Bez pośpiechu” przy ul. Bernadowskiej 15 prowadzony przez Centrum Samopomocy w Gdyni rozpoczął swoją działalność.

Ogród magiczny. Terapeutyczny.

Lato 2021 w Ogrodzie "Bez Pośpiechu"

Przed nami kolejne Pandemiczne Lato, oznacza to, że po roku siedzenia w domu czas odnowić swoje relacje z naturą. Czy jest na to lepsze miejsce niż Ogród w samym środku lasu? W tym roku ogród służy nam do wyciszenia, odbudowania relacji z naturą, ale i z sobą poprzez aktywności artystyczne. Sezon rozpoczął się warsztatem teatralnym, następnie plener artystyczny i inne tygodnie artystyczne oraz warsztaty samopomocowe w ramach projektu 50 Decybeli dla zdrowia psychicznego. Przed nami kolejne tygodnie a pomysłów coraz więcej. Poniżej znajdą Państwo fotorelacje z zakończonych akcji. Jesteśmy też otwarci na różne inicjatywy w naszej przestrzeni.  

Warsztat Teatralny

angażować młodych ludzi to nasze zadanie, słuchać młodzieży i oddawać młodzieży przestrzeń do działania to jest wyzwanie ! warsztaty teatralne z młodzieżą z 9 LO z Orłowa w ogrodzie terapeutycznym “Bez pośpiechu” w ramach Tydzień Profilaktyki Uzależnień 2021. Małgorzata Polakowska & Jacek Panek dzięki …

Warsztaty poza formatem- Plener Malarski

Tydzień artystyczny z Klubem STER

Doświadczanie życia i tworzenia w przyrodzie jest wspaniałe. Wolność od murów, zielona przestrzeń i nieskrępowana swoboda. Zapewnia to Ogród „Bez pośpiechu”. 

Tydzień artystyczny z Klubem 123

Centrum Samopomocy w Gdyni
tel. 58 620 88 07,
email: centrum@cs-gdynia.pl